У Винниках у водовідвідному рові виявили снаряд

20 грудня, о 14:49 год., до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що під час проведення прочистки водовідвідного рову на відкритій території на відстані 50 м від житлових будинків в м. Винники, на вул. Крип’якевича, 3 Львівської міської ради виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів II Світової війни. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.

За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано термінову заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні.

Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку «101» або місцеві органи влади.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!