Українська піаністка стала номінанткою премії «Ґреммі»

Українська піаністка Надія Шпаченко номінована на престижну музичну премію “Ґреммі–2020”, у категорії “Класична музика”.

Як повідомляє “Радіо Ісландія”, у “Fаcebook”, Надія заявлена відразу у двох номінаціях: “Найкраща збірка” і “Продюсер року в класичній музиці” за альбом “The Poetry Of Places”.

До платівки увійшли нові сольні твори та виконані спільно з піаністом Філармонії Лос-Анджелеса Джоеном Пірсом Мартіном і перкуссіоністами колективу “Los Angeles Percussion Quartet” Ніком Террі і Корі Гіллсом.

На своїй сторінці, у “Facebook”, пані Надія написала: “Була дуже рада побачити цю чудову статтю про мій CD “The Poetry of Places” і номінації “Grammy в Poly Post” сьогодні вранці”.

Відомо, що Надія Шпаченко є професором музики в Каліфорнійському державному політехнічному університеті в Помоні. В Америці її знають завдяки активному виконанню сучасної музики. На її рахунку прем’єрні виконання творів Елліотта Картера, Джорджа Крама, Тома Флаерті, Юрія Іщенка, Яніса Ксенакіса та інших.

Під час своїх концертів Надія виконує твори за роялем, але грає також і на іграшкових фортепіано, клавесині і перкусії. Її виступи супроводжуються декламацією, грою на синтезаторі, а також мультимедійними матеріалами.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!