Українські мікроавтобуси потрапили в ДТП у Польщі (фото)

У Польщі за одну добу перекинулися два мікроавтобуси, на українській реєстрації, на одній і тій же автостраді. Про це інформує “Польське радіо”, з посиланням на сайт поліції krapkowice.policja.gov.pl.

Сьогодні вранці на автомагістралі A4 у населеному пункті Ружа на Підкарпатті на сході Польщі сталася дорожньо-транспортна пригода, з участю мікроавтобуса, на українській реєстрації. Транспортний засіб в’їхав на швидкості у відбійник та перекинувся. ДТП трапилася на відрізку Тарнув–Дембіца.

Мікроавтобусом подорожувало дев’ятеро українців. Усі власними силами змогли вийти із салону транспортного засобу. Автострада у напрямку Ряшева була певний час заблокованою.

Наразі, невідомо, що було причиною аварії.

Вчора на цій же ж автомагістралі A4 — цього разу на відрізку шляху у Крапковицькому повіті — трапилася подібна ДТП. Там теж перекинувся мікроавтобус із українськими номерами.

За словами поліції, 26-річний водій, громадянин України, їдучи у напрямку Катовиць, не зауважив попереджувальних знаків із інформацією про зміну організації дорожнього руху у районі відрізка автомагістралі, де триває ремонт. Після наїзду на бетонну огорожу, транспортний засіб перекинувся.

Із чотирьох учасників аварії 22-річного пасажира, громадянина України, із тілесними травмами госпіталізували.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

 

 

%d bloggers like this: