“Укрзалізниця” відкрила зал для військовослужбовців на львівському вокзалі

“Укрзалізниця” відкрила зали очікування для військовослужбовців (учасників ООС) ще на двох залізничних вокзалах — у Львові та Одесі. Незабаром аналогічні зали запрацюють у Дніпрі, Харкові та Миколаєві. Про це інформує пресслужба ПАТ “Укрзалізниці”.

Для комфорту відвідувачів тут є місця для сидіння, телевізори, холодильники, розетки для зарядки мобільних пристроїв, доступ до інтернету. Крім того, військові можуть скористатися пральною машиною, прасувальною дошкою з праскою, сушаркою для білизни, кавоваркою та чайником.

Переоблаштування залів виконано власними силами “Укрзалізниці”. Вони обладнані кімнатою для прийому їжі, санвузлами, душем.

Нагадаємо, що перший зал очікування для військовослужбовців було відкрито 1 жовтня 2019 року на Центральному залізничному вокзалі у Києві. Ним вже скористалося більше 500 захисників України.

Усі зали призначені для короткочасного перебування військовослужбовців (учасників ООС) за наявності посвідчення, яке засвідчує особу, та проїзного документу на поїзд (крім приміського сполучення).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!