“Укрзалізниця” відновлює міжнародні пасажирські перевезення

 

“Укрзалізниця” має намір з червня розпочати відновлення міжнародних пасажирських перевезень. Зокрема, вже досягнуті попередні домовленості щодо відновлення залізничного сполучення з Австрією та Угорщиною. Крім того, ведуться переговори з “PKP Intercity” та польською залізницею щодо відновлення швидкісного сполучення між країнами.

Про це повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”.

«Наразі, в Україні та сусідніх країнах спостерігається стабілізація ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції. Це дає змогу вести перемовини із залізничними адміністраціями країн-сусідів щодо відновлення міжнародних маршрутів. Минулого тижня оглянули готовність інфраструктури на заході країни, яка межує з країнами Європи. Тут ми розпочали низку проєктів та робіт. Тож можу з упевненістю сказати, що Укрзалізниця готова до відновлення цих перевезень», — зазначив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

 

Зокрема, Укрзалізниця вже отримала погодження щодо курсування безпересадкових вагонів Київ–Відень з червня. Також планується відновити поїзди, що курсують на маршруті Чоп–Захонь.

«Інформацію щодо правил в’їзду в іноземні країни та обмежень, які діють на їх території, просимо уточнювати на сайтах посольств.

Нагадаємо, що після відновлення міжнародного пасажирського сполучення пасажири зможуть придбати квитки до Білорусі та зворотно онлайн», — зазначається у повідомленні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!