Унікальні лівреї літаків LOT Polish Airlines у Львові (ФОТО)

Одним з найпопулярніших напрямків зі Львова, є рейс “Варшава-Львів-Варшава”. Польська авіакомпанія Lot-Polish Airlines виконує регулярні рейси між столицею Польщі та містом Лева!

Цікава авіакомпанія своїми літаками, на яких нанесені, як історичні так і рекламні лівреї.

Регулярно літаки з унікальними лівреями відвідують і аеропорт «Львів». За останні роки, флот польського перевізника регулярно збільшується.

Літаки, які зовсім нещодавно прибули у флот, не одразу отримують оригінальний окрас та деякий час літають у кольорах авіакомпаній попередників.

Так можна сказати про колишній літак авіакомпанії “Azul Brazilian Airlines”, який досі виконує рейси у лівреї бразильської авіакомпанії.

Декілька днів тому, завітав літак у лівреї В‘єтнамської авіакомпанії «Bamboo Airways».

Цікаві літаки, Польських Авіаліній і своїми яскравими рекламними лівреями, зокрема “Grzeski Livery”, “Warmia Mazury Livery”, “Sliwka Naleczowska Livery”.

Лівреї малюють до визначних дат або подій, наприклад літаки Boeing 787 “Dreamliner” та Boeing 737 Max 8 присвячені 100-й річниці незалежності Польщі. Ще одна ліврея зображена на літаку De Havilland Canada Dash-8-400 носить назву (100 years of the Polish Aero Club).

Авіакомпанія Lot-Polish Airlines також входить до найстарішого з існуючих, найбільших та найбільш представницьких авіаційних альянсів у світі.

За правила альянсу, авіакомпанії учасник повинна мати один літак у лівреї “Star Alliance Livery”.

Фото, текст: Юрій Танчин

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!