В Одесі померла дитина, яка отримала важкі опіки на даху поїзда

Опубліковано 20 Квітня 2019 о 15:30

Вчора, в Одесі, помер 13-річний хлопчик, який отримав, 18 квітня, опіки понад 80 % тіла від удару струмом на даху залізничного вагона. Як повідомили “УНІАН” у мерії, вдень дитина померла від травм, несумісних з життям.

Як повідомив журналістам в. о. завідувача опікового відділення Одеської міської лікарні № 10 Олександр Ставратій, хлопчик, у результаті удару струмом високої напруги, отримав опіки полум’ям вольтової дуги 85 % тіла, з яких 50 % — глибокі.

Крім того, у дитини був опік дихальних шляхів, важка травма голови, перелом лівої ноги і т. д. Вчора ввечері, з Одеської області його доправили до Одеси, де провели обстеження, ввели відповідні лікарські препарати.

За словами медиків, дитину почали виводити зі стану шоку, проте врятувати йому життя не вдалося.

Увечері, 18 квітня, у Біляївському районі, Одеської області, 13-річний хлопчик отримав сильні опіки від ураження електрострумом на даху залізничного вагона.

За даними поліції, дитина перебувала на залізничній станції, у районі села Дачне. Хлопчик заліз на дах залізничного вагона і торкнувся оголеного дроту лінії електропередач. Він отримав удар струмом високої напруги і впав з даху вагона.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM