В Україні оновили список країн “червоної” і “зеленої” зон

Опубліковано 10 Серпня 2020 о 19:20

Міністерство охорони здоров’я опублікувало у понеділок, 10 серпня, оновлений список держав “червоної” і “зеленої” зон, який визначає необхідність самоізоляції чи здачі тесту після повернення з-за кордону. Про це повідомляє “Європейська правда“.

Дані по країнах опубліковані станом на 7 серпня.

Відповідно до оновлених даних, статус курортних країн, які приймають у себе українців попри пандемію, у порівнянні з останнім переглядом не змінився. Албанія, Болгарія і Чорногорія залишилися “червоними”, а Туреччина, Єгипет і Хорватія — “зеленими”.

У “зеленому” списку України, серед інших держав, — Швеція, Чехія, Португалія, Білорусь, Австрія, Канада, Велика Британія, Литва, Грузія та Італія. “Червоні” держави — Китай, Росія, Естонія, Греція, Кіпр, Польща, Франція, Нідерланди, Німеччина. Повний список держав доступний за посиланням.

Читайте також:   У Львові чоловік вдарив поліцейського, який затримував п`яного товариша

Україна включає до “червоного списку” держави, де кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні.  Або ж якщо приріст числа інфікованих у них за останні 14 днів перевищує аналогічний за минулі 14 днів на 30 %.

Усі прибулі до України з “червоної зони” зобов’язані або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше як за 48 годин до моменту перетину кордону.

Іноземці при в’їзді повинні мати поліс медичного страхування.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM