В Україні стартувала виїзна вакцинація “Pfizer” для працівників: як записатися

Міністерство охорони здоров’я оголосило старт масової виїзної вакцинації працівників великих організацій від COVID-19 американським препаратом “Pfizer-BioNTech”.

Про це йдеться у повідомленні МОЗ на сторінці “Facebook”.

Йдеться про виїзд мобільних бригад до співробітників компаній з щонайменше 50 охочих отримати щеплення.

«Організовані колективи вакцинують у кожному регіоні України в тій послідовності, в якій вони записувалися через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Цей процес відбуватиметься поступово та залежатиме від кількості мобільних бригад з імунізації», — йдеться у дописі у МОЗ.

Залишити заявку на виїзд мобільної бригади для щеплення співробітників компанії можна за номером контакт-центру 0-800-60-20-19.

До приїзду мобільної бригади у компанії повинні підготувати гігієнічно чисте й добре освітлене приміщення, відділене від виробничих площ чи open-space.

Приміщення повинне бути зі встановленою вентиляцією для свіжого повітря, з площею для роботи бригади у складі зі щонайменше 3 осіб.

Крім того, повинні бути обладнані кушетки для пацієнта, стільці й столики для роботи медиків, ще одного столика — для сумки-холодильника, ін’єкційних матеріалів і коробки для утилізації шприців.

У приміщенні має бути доступ до умивальника, антисептиків й дезінфектанта для обробки столика. Медики повинні мати доступ до інтернету.

Також до приїзду медиків повинні обладнати ще одне приміщення для медичного спостереження (після щеплень впродовж 30 хвилин, яке може вмістити 5–10 осіб). Компанія повинна забезпечити працівників захисними масками — по штуці на щодві години.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!