Відійшов у вічність професор Львівського медичного університету

Помер професор кафедри фтизіатрії та пульмонології Львівського медичного університету Фрайт Володимир Михайлович.

Про це сьогодні, 25 січня, повідомили на сторінці  Центру легеневого здоров’я у “Facebook”.

«Висловлюємо щирі та глибокі співчуття рідним, близьким, друзям, колегам з приводу відходу до Вічності українського лікаря, професор кафедри фтизіатрії та пульмонології Львівського медичного університету Фрайта Володимира Михайловича.

Такий багатий та надзвичайно плідний життєвий шлях : автор близько 170 наукових і навчально-методичних праць, більше десятка книг, дослідник, котрий зробив чималий вклад у підвищення ефективності лікування туберкульозу. Сумуємо усією фтизіатричною спільнотою. Вічная пам’ять», — зазначається у дописі.

Як повідомляється на сторінці Львівського медичного інституту, «23 січня 2021 року відійшов у потойбічне життя колишній завідувач кафедри внутрішніх хвороб, доктор медичних наук, професор Фрайт Володимир Михайлович. Поховання — 25.01 о 11.00 з каплички на вул. Пекарській».

Читайте також:   Співробітників посольства України в Польщі спіймали на контрабанді цигарок

Додамо, що Володимир Михайлович Фрайт народився 7 березня 1932 року в с. Лішня, на Львівщині. Професор кафедри фтизіатрії та пульмонології Львівського медичного університету. Автор близько 170 наукових і навчально-методичних праць, в тому числі 13 книг, серед них 2 монографії, 3 навчальні посібники, 3 довідники, 3 патенти, 2 авторські свідоцтва на винахід. Напрями наукових досліджень: вивчення впливу деяких фармакологічних засобів (кофеїну, ефедрину) на перебіг гіпертонічної хвороби та показів для їхнього застосування; опрацювання механізмів формування, лікування та профілактики легеневого серця у хворих на туберкульоз легень.

Запропонував новий спосіб лікування туберкульозу, що підвищує ефективність антибактеріальної терапії, запобігає розвиткові легеневого серця і рецидивів основного захворювання.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!