Відомого львівського ресторатора успішно прооперували: звільнили від ракової пухлини (ФОТО)

Відомого львівського ресторатора Вардкеса Арзуманяна успішно прооперували у клініці Дюссельдорфа. Про це сам Вардкес Арзуманян повідомив на своїй сторінці у “Facebook”.

«Ну що ж, нарешті з’явився час для обіцяних відвертостей. Почну з кульмінації. 13 липня. Тиждень після операції.

Одномісна палата інтенсивної терапії в клініці Дюссельдорфа. Відчиняються двері, заходять два професори, перекладач і мої рідні.  Першим виступив чоловік, який мене оперував. Я був в такій розгубленості, що розумів тільки обривки фраз, одна з яких: «Вітаю, сьогодні у вас ще один день народження! Ми вас звільнили від ракової пухлини, в організмі будь-яких залишкових явищ і метастаз — не виявлено. Лабораторне дослідження пухлини та видалених 33 лімфовузлів показало, що вони чисті і все пройшло вдало, ви можете виписуватись з клініки!».

Я не знав що робити — плакати чи сміятися, але запам’яталися слова одного з професорів «якщо ви будете продовжувати палити, проблема повернеться і ми вас врятувати вже не зможемо».

Тепер ви знаєте все.

Я не хочу перераховувати весь список тих моїх друзів, які відгукнулися бо географія настільки широка, що я дуже боюся когось забути. Щодня мені приходило дуже багато повідомлень, які надавали такої сили, що напевно й допомогло мені все подолати і сьогодні писати цей пост.

Коли тобі приходять повідомлення що в польських костелах, найстаріших храмах Вірменії, абсолютно незнайомі тобі люди замовляють літургію і моляться за твоє здоров’я, ти розумієш що все буде добре, тому що молишся ти не один.

Тепер залишилося зовсім небагато. Залишилося закріпити цей успіх, мінімальним курсом хіміотерапії, на якій наполіг лише один з професорів, і вперед до нових успіхів!», — зазначає у своєму дописі  Вардкес Арзуманян, який оприлюднив фото з клініки.

Арзуманян Вардкес Зіноверович (нар. 15 лютого 1963, м. Баку, Азербайджан) — український підприємець, ресторатор. Проживає у Львові.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!