Відтепер у Львові курсуватимуть осучаснені тролейбуси (ФОТО)

Комунальний громадський транспорт Львова оновлюється. Відтепер вулицями Львова курсуватиме новий екологічний транспорт — тролейбус від “Електрону”. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Ще у серпні цього року, на листопад львівміськрада анонсувала про замовлення 50-ти низькопідлогових тролейбусів.

Всі потрібні роботи покладались на ПАТ «Концерн-Електрон» (Україна) і ТзОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс».

«Нові тролейбуси курсуватимуть на всіх діючих маршрутах та, першочергово, замінять зношені» — зазначив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий.

Додамо, на виготовлення усіх 50 тролейбусів,  згідно з умовами контракту, передбачено 44 тижні. Тролейбуси виготовлятимуть з нержавіючої сталі, що гарантуватиме довговічність транспортним засобам. Також варто зазначити про оснащенність кондиціонерами кожної машини.

Нагадаємо, закупівля нових 50 тролейбусів відбувається завдяки активній співпраці між Львівською міською радою і Європейським банком реконструкції та розвитку. Відповідно до договору, ЛМР виступає гарантом щодо кредитних зобов’язань ЛКП «Львівелектротранс». Натомість ЄБРР організовує пакет фінансування в сумі до 17,5 млн євро на придбання до 50 нових тролейбусів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!