Вибухи на території військової частини на Харківщині: подробиці

3 травня о 13:40 у місті Балаклія Харківської області, на технічній території військової частини «65 Арсенал» Міністерства оборони України, було чути вибухи та дим.

Як згодом повідомили у прес-службі ДСНС, на території частини виникло загорання сухої трави з подальшими поодинокими вибухами боєприпасів на площі близько 35 гектарів. Повідомляється, що постраждали в результаті події немає, ситуація контрольована.

Вчора на території арсеналу в Балаклії, проводилися розмінування, внаслідок яких і сталося загоряння трави. Повідомляється, що вогонь підібрався до снарядів, які знаходяться на складі. Почалися вибухи.  

Від ДСНС залучено до ліквідації пожежи залучили 265 чоловік особового складу та 67 одиниць техніки.

За дорученням Глави Держави, залучено також авіацію ДСНС, яка о 16:50 приступила до гасіння пожежі. 

Станом на 08:00 4 травня ситуація контрольована, спостерігається незначне тління 4 осередків, розповсюдження пожежі немає.

Загрози розповсюдження пожежі немає. 

Ситуація на технічній території військової частини «65 Арсенал» Міністерства оборони повністю контрольована.

Про обстановку на території арсеналу та заходи, які вживаються для нормалізації ситуації Голова ДСНС М. Чечоткін доповів Президенту України П. Порошенку.

Продовжуються заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, що вночі 23 березня 2017 року на складі боєприпасів в Балаклії сталася пожежа, в результаті якого здетонували боєприпаси. Подія кваліфікували як диверсію. Вибухи тоді пошкодили 265 будинків, з яких 231 – житлові будинки, одна людина загинула, а четверо отримали поранення. 

Відео:телеканал ОТБ
 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!