Виявили близько 100 нетверезих водіїв: як проект “Пітбуль” робить Львів безпечнішим (відео)

Близько 50 активних і небайдужих людей на 20 автомобілях взяли участь у першому рейді «Пітбуль. Львів», який реалізовують представники “Платформа безпеки руху”, спільно з Патрульною поліцією у Львівській області.

Про це йдеться на інформаційному порталі депутатів ЛМР.

«Це одна з найбільших кількостей людей, яких ми збирали на рейдах, — розповів один із організаторів проекту «Пітбуль. Львів» Микола Ільчук. Він також відзначив, що за два роки, які діє рух у нашому місті, активісти виявили і передали в руки поліції більше 100 нетверезих водіїв. Загалом, до цього руху може приєднатися будь-хто охочий.

Ще один організатор Маркіян Кравченко додав, що активісти руху «Пітбуль. Львів» регулярно проводять рейди — переважно один рейд на два тижні. Окрім того, цілодобово діє оперативний чат, куди кожен небайдужий громадянин може передати інформацію про нетверезого водія.

Загалом, у цю ніч Патрульна поліція у Львівській області виявила 10 нетверезих водіїв, трьох з яких їм передали активісти руху «Пітбуль. Львів».

Додамо, що впродовж року представники “Платформа безпеки руху” у Львові, в межах руху «Пітбуль. Львів», проводитимуть рейди, під час яких слідкуватимуть за тим, аби нетверезі люди не сідали за кермо, а тих водіїв, яких виявлять нетверезими за кермом, передаватимуть у руки патрульної поліції.

Нагадаємо, що це один із проектів за напрямком “Розвиток громадянського суспільства”, який реалізовується у 2019 році у рамках конкурсу соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим», за підтримки управління “Секретаріат ради” ЛМР. На його реалізацію з міського бюджету заплановано виділити 40 тис грн. 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM