Як у Львові провели змагання “Ігри Героїв” (відео)

Опубліковано 1 Липня 2019 о 12:45

У Львові ветерани Збройних сил та люди з інвалідністю позмагалися на всеукраїнських спортивних змаганнях “Ігри героїв”. Такі змагання втретє проходять у Львові. Про це вчора повідомила Варта 1.

Цього разу змагалися 10 учасників з інвалідністю – представники різних армійських підрозділів.

Так, ветеран Максим Мигун приїхав до Львова зі 169 навчального центру “Десна”. Чоловіку ампутували ногу. Під час бойового завдання він підірвався на міні у Мар’їнці. І хоча минуло тільки п’ять місяців, щоденна робота над собою у спорт залі вже дала свої результати.

Цей проект “Ігри героїв” дає змогу нам показати і довести людям, що життя на цьому не закінчується, ми продовжуємо жити. Ми одружуємо, ми займаємось спортом та проводимо активні відпочинки, аби
не впасти духом, – каже Максим Мигун.

Швидко перекидає десяти кілограмовий диск з боку у бік і Роман Гуменюк. Так само спішно він пересувається і у візку. У ньому чоловік вже чверть століття – йому ще у дитинстві невдало зробили операцію.

Роман – учасник Ігри героїв вже в восьме, відколи у змаганнях дозволили брати участь цивільним. У цього разу – він переможець.

Додамо, що започаткований проект «Ігри Героїв» (англ. Games Heroes) — волонтерський проект, спортивні змагання ветеранів з інвалідністю. Ігри були започатковані в США, а з 21 травня 2016 року проводяться і серед ветеранів Збройних сил України, а також цивільних з інвалідністю.

Головна мета «Ігор Героїв» — психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців, соціальна адаптація людей з інвалідністю, впровадження та поширення спортивного руху серед молоді, малозахищених та соціально вразливих верств населення.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM