З понеділка Городоцький міст перекриють для руху транспорту | Новини Львова та Західної України| VARTA1

З понеділка Городоцький міст перекриють для руху транспорту

Із понеділка, 12 серпня, розпочнуться ремонтні роботи з нанесення третього шару асфальту на вул. Городоцька, 166 (Городоцький міст). Відтак, як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, у зв’язку із цими роботами, з 08.00 год. цього дня і до 20.00 год. 14 вересня, буде перекрито для руху транспорту вул. Городоцьку — на ділянці від вул. Сяйво до вул. Городоцька, 172, пише пресслужба ЛМР.

Зазначимо, що роботи виконує ТзОВ «Онур». Об’їзд здійснюватиметься відповідно до розробленої тимчасової схеми організації дорожнього руху.

Відтак, як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, у напрямку з центру об’їзд відбуватиметься по вул. Городоцька–вул. Кондукторська–вул. Любінська–вул. Виговського–вул. Городоцька. У напрямку до центру: вул. Городоцька–вул. Виговського–вул. Любінська–вул. Народна–вул. Городоцька.

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», на час ремонтних робіт тролейбус № 27 курсувати не буде.

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM