Зоозахисники заявляють про жорстоке поводження з тваринами на фермі Львівського університету ветеринарної медицини (ФОТО)

На фермі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Гжицького ННВЦ «Комарнівський» у жахливих умовах утримуються телята.

Як інформує «Варта1», ГО «Зелена сила» у “Facebook” повідомляє, що телята знаходяться у власних екскрементах, на прив’язі й без постійного доступу до води.

Як наголошують зоозахисники, все це порушує Наказ № 224 від від 08.02.2021 року “Про затвердження Вимог до благополуччя сільськогосподарських тварин під час їх утримання» та Закон України “Про захист тварин від жорстокого поводження».

«У зв’язку з вищенаведеним ми звернулися з заявою для позапланової перевірки даного підприємства в Держпродспоживслужбу, Держекоінспекцію та поліцію Львівської області. Також, просимо Міністра Міністерства економіки України Любченка О. М., який затвердив Наказ 224 про благополуччя сільськогосподарських тварин, взяти під особистий контроль дане питання. Бо якщо не виконується наказ на фермах від вищих навчальних ветеринарних закладів, то що можна чекати від інших?», — зазначають зоозахисники.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!