88 окремий батальйон морської піхоти нарешті повертається додому (ФОТО)

88-ий окремий десантно-штурмовий батальйон Збройних сил України повертається додому, в рідне м. Болград, Одеської області. Про це повідомили наші воїни, на своїй сторінці у “Facebook”.

«Ми чекали на цей день понад 7 довгих місяців. Весь цей час ми пам’ятали, що ви чекаєте нас вдома, і ці спогади бадьорили нас на бойових постах, змушували міцніше стискати зброю і точніше вести вогонь. Ми не могли вас підвести, і так було день за днем, місяць за місяцем. Ми чесно виконали свій обов’язок. Не заради відзнак, подяк або грошей. Війна триває, клята війна! Але сьогодні ми повернулися всі разом, нікого не втративши на полях Донбасу. Ми вдома», — інформують українські військові.

Нагадаємо, батальйон був створений у 2012 році й пізніше брав активгу участь у бойових діях на сході України. 24 серпня 2017 року в м. Києві на честь 26-ї річниці Незалежності України тодішній Президент України Петро Порошенко урочисто вручив воїнам Бойовий прапор. Вже 5 вересня Бойовий прапор представили у військовій частині у Болграді.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!