Будуть бунтувати: лікарі львівської швидкої перекриють вулиці через низькі зарплати

Учора, 27 лютого, заступник керівника департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько повідомив, що відбулась друга зустріч з працівниками Центру екстреної меддопомоги Львівщини. Під час зустрічі озвучили ймовірні суми доплат до зарплат медиків «швидкої».

Так, за словами Андрія Васька, лікарям попередньо хочуть доплачувати 3,5 тис грн, фельдшерам — 3 тис, а водіям — 2,5 тис. грн. Це питання, на черговій сесії у березні, має розглянути Львівська облрада.

Водночас, лікар невідкладних станів Центру Степан Железняк, у коментарі Tvoemisto.tv”, розповів, що багатьох працівників «швидкої», які на кілька хвилин спізнились на зустріч, вже не пустили до зали, де вона відбувалась. Але на засіданні були голови первинних профспілок, завідувач підстанцією.

«Обіцянки — це добре. Але жодної нашої вимоги не виконано і жодного кроку для цього не зроблено. На першій зустрічі йшлося, що сесія розгляне питання 27–28 лютого, а тепер говорять, що 12 березня. Тому з 1 березня — італійський страйк. А наступного тижня — пікети з перекриванням вулиць», — каже Степан Железняк.

Лікар додає, що 26 лютого, на підстанції «швидкої», на вулиці Київській з робочого місця забрали з інфарктом водія.

«І всім байдуже. Тому готуйтесь, що ми будемо діяти», — резюмував Степан Железняк.

Журналісти видання зазначають, що ще 11 лютого відбулась зустріч працівників Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Львівської області з керівництвом ЛОДА. Медики висунули низку вимог, серед яких збільшення оплати праці, фільтрація викликів, звільнення керівниці Львівської станції швидкої допомоги, закупівля нової форми.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!