Четверта річниця смерті від кулі снайпера відомого співака Василя Сліпака (фото)

Опубліковано 29 Червня 2020 о 11:57

Сьогодні четверта річниця смерті відомого оперного співака, який покинув сцену і став на захист батьківщини.

29 червня 2016 року, Василь Сліпак загинув на Донбасі від кулі снайпера, захищаючи Україну від російських загарбників.

“Оперний співак зі світовим ім’ям та унікальним голосом. Співаки з таким діапазоном, які добре співають і високим, і низьким голосами, народжуються раз на століття. Василь Сліпак мав блискучу кар’єру оперного соліста Паризької національної опери”, — пише “Rubryka”.

Під час Революції гідності мав контракт в Опері — не міг прибути до Києва. Очолив волонтерський рух у Франції, постійно проводив акції на підтримку України.

Та коли на його Батьківщину вдерся ворог покинув сцену, відправився добровольцем на передову.

Він співав завжди: коли чистив зброю, коли їхав на завдання. На позиціях він співав гімн України та повстанські пісні. Кремлівські найманці від того казилися.

Василь Сліпак, взяв псевдонім “Міф” тричі був на фронті. Уперше поїхав на війну у травні 2015 року. Воював у Пісках у районі Донецького аеропорту. Брав участь у боях за Авдіївку у складі 1-ї окремої штурмової роти 7-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу.

Повернувся пораненим. Вдруге поїхав на фронт у вересні 2015 року, у Водяне, на лінію зіткнення, у жовтні повернувся до Парижа. В червні 2016 року знову поїхав на Донбас.

29 червня 2016 року загинув у бою від кулі ворожого снайпера. 30 червня 2016 року Василь Сліпак був нагороджений Орденом “За мужність” I ст. (посмертно), став першим Героєм України серед добровольців. Похований на Алеї героїв Личаківського цвинтаря Львова.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM