Фільм жахів: неадекватний пацієнт міської лікарні відлупцював лікарів, залив кров’ю лікарню і вистрибнув з вікна (ВІДЕО)

У міській лікарні Рівного, 26-річний пацієнт влаштував бешкет. Він побив лікарку, зламав ніс санітарці, а потім вистрибнув із вікна четвертого поверху, йдеться у сюжеті “ТСН.19:30”.

Пацієнта госпіталізували близько 15:00 години. “Він був контактний, адекватний, у свідомості. Поступив він після судомного нападу вперше у житті, тому був госпіталізований”, — пояснила завідувачка неврологічним відділенням Рівненської міської лікарні Наталя Сисоєва. Але вже о 20:00 год. вечора хворий наче оскаженів — почав бити плафони, порізав собі руки склом, наводив жах на все відділення.

Тоді медики прив’язали чоловіка до ліжка. “Він гриз пальці, руки, гриз жалюзі, скрутився калачиком і хвилин за 10 почав вириватися”, — каже лікар-невролог Рівненської міської лікарні Ірина Приходько. Коли це пацієнтові вдалося, він накинувся на медиків. Спершу побив присутніх у палаті жінок. “Він мене вдарив, окуляри, звичайно викривилися, вдавилася оправа в обличчя, скло випало. Зуби кровили, але залишились на місці”, — каже Приходько. Далі побіг до іншої палати та виліз на карниз по той бік вікна.

Лікарі кинулися дзвонити у всі екстрені служби. “Ми розуміли, що якщо почнемо щось говорити — може справді стрибнути”, — пояснила Приходько. Чоловік не стрибнув, але не втримався і впав з висоти четвертого поверху. Лише дивом він не вдарився головою об бетонну конструкцію, тому й вижив. Пацієнта терміново доправили до реанімації, тепер у нього попереду місяці лікування та реабілітації. “Важка травма, скелетна травма, забій грудної клітки, переломи стегна, ліктя, тазу. Спілкується, пояснює, що болить, але не контролює свої емоції”, — каже лікар-ординатор реанімації Андрій Захарук.

З пацієнтом лікарі поки спілкуватися не дозволяють, бо спершу чоловікові необхідна допомога психіатра. Зараз пацієнт нібито не пам’ятає, що з ним сталося. Натомість медики і й інші хворі оговтуються від пережитого, багатьом довелося давати заспокійливе. “Хворі неврологічні, вони й так переважно мають такі тривожні проблеми, а після цього стресу хворі сказали, що не бачили подібних ситуацій у найкривавіших фільмах жахів”, — зізнається завідувачка неврологічним відділенням. Постраждала санітарка лікується вдома. “Перелом носа зі зміщенням, пацієнтці проведена репозиція — операція кісток носа”, — розповіла лор-лікар Рівненської міської лікарні Олесандр Тимощук.

Після інциденту медики вкотре заговорили про свій захист. “Питання охорони обговорювалося не один рік. На жаль, за відсутності фінансування охорони так і немає. В нас є в приймальному відділенні тривожна кнопка, у разі нападу на приймальне віддлення черговий лікар натискає тривожну кнопку і приїжджає служба охорони”, — пояснив заступник головного лікаря Ігор Дундюк. Та поки за викликом приїде охорона чи поліція — часу на порятунок чийогось здоров’я, а інколи і життя може не вистачити. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/film-zhahiv-u-rivnomu-paciyent-pobiv-medikiv-zaliv-krov-yu-likarnyu-i-vistribnuv-iz-vikna-1268694.html

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!