Фонтану «Кульбаба» бути: скульптуру буде залишено в стилістиці нового фонтану (фото)

Опубліковано 14 Червня 2019 о 14:16

Сьогодні, 14 червня, депутат львівської міської ради Ігор Зінкевич повідомив, що фонтан буде залишено на площі в стилістиці нового фонтану.

“Отже, про фонтан «Кульбаба». Як дізналися, скульптуру фонтану буде залишено на площі в стилістиці нового фонтану. Зараз сама конструкція ще знаходиться на площі. Потім її заберуть на реставрацію і повернуть назад на площу Галицьку”, — повідомив депутат Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, вчора 13-го червня, на площі Галицькій, у Львові, демонтували фонтан “Кульбаба”. Новина викликала чимале обурення громадськості.

Також додамо, що на апаратній нараді 05.06.2019 р., було подано пропозицію районної адміністрації по фонтану «Кульбаба».

“При реконструкції самого фонтану просять зберегти основний елемент «Кульбаба». Наразі, подано заверненя до архітектора щоб розробили проект збереженням основного елементу”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що за даними прес-служби міської ради на замовлення Галицької районної адміністрації підрядна організація ПП «Патронат» розпочала ремонтні роботи з реконструкції фонтану «Кульбаба».

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM