«Галичанка» у Львові зіграє останні матчі першого етапу Суперліги

Львівська «Галичанка» на домашньому майданчику завершить перший етап чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2019/20. Вже цієї п’ятниці та суботи, 14–15 лютого, львівські гандболістки прийматимуть «ТНУ ДЮСШ 21» (Київ) в межах передостаннього, дев’ятого, туру Суперліги.

Матчі проходитимуть у спорткомплексі ЛНУ ім. І. Франка (вул. М. Черемшини, 31).

Початок ігор: 14 лютого (п’ятниця) о 17:00, 15 лютого (субота) — об 11:00 год. Вхід — вільний.

А вже за тиждень, 21–22 лютого, «галичанки» знов-таки у Львові зустрінуться й з найголовнішим конкурентом за «золото» Суперліги — ужгородськими «Карпатами». Цими іграми завершиться перший етап Суперліги.

На другому етапі (з 6 березня по 25 квітня) команди розподіляться на дві групи (А та Б) за результатами ігор попереднього етапу. До групи «А» потраплять команди, що зайняли 1–3 місця після першого етапу. До групи «Б» — команди, що зайняли 4–6 місця після першого етапу. У групі «А» та «Б» ігри проходитимуть турами (3 тури) по дві гри в турі, на майданчику кожної з команд зі збереженням очок, набраних на першому етапі. Тобто на цьому етапі кожна з команд зіграє ще по 6 ігор.

Якщо після завершення усіх 26-ти ігор (перший + другий етап) різниця в очках між командами, що зайняли 1-е та 2-е місця становитиме 5 очок та менше, то для визначення чемпіона України між цими двома командами проведуть серію ігор до двох перемог за системою «плей-офф».

Для визначення бронзового призера чемпіонату України між командами, що зайняли 3-є та 4-е місця після завершення 26 ігор, проведуть серію ігор до двох перемог по системі «плей-офф».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!