Конфлікт щодо порушення правил вигулу собак закінчився тілесними ушкодженнями і погрозами канадійцю

Опубліковано 20 Травня 2019 о 19:11

У ході конфліктної ситуації, на Закарпатті, постраждав мешканець Торонто. Поліція проводить досудове слідство, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Правоохоронці розслідують факт неправомірних дій, вчинених відносно 38-річного уродженця Запоріжжя, який є громадянином Канади.

“Повідомлення про злочин надійшло до поліції 23 квітня. Заявник повідомив, що перебуваючи на території курорту, у селі Ізки, у нього виникла конфліктна ситуація з 50-річним місцевим мешканцем. За словами заявника, конфлікт мав побутовий характер і стосувався порушення правил вигулу собак 50-річним мешканцем села Ізки”, – зазначається у повідомленні.

У ході суперечки, громадянин Канади отримав тілесні ушкодження і звернувся по допомогу до медиків. Також, з його слів, уже в лікарні йому надійшли погрози від місцевих мешканців.

Ці події він пов’язує з конфліктом, що мав місце 23 квітня. 

За цими фактами відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження) та додатково відомості внесли за частиною 1 статті 129 Кримінального кодексу України (погроза вбивством).

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM