Кузьмі Скрябіну хочуть посмертно присвоїти звання народного артиста України

У Верховній Раді підтримали ініціативу про присвоєння музиканту Андрію Кузьменку (Кузьмі Скрябіну) звання народного артиста посмертно.

Автором відповідного запиту є народний депутат Павло Мельник, повідомляє “Радіо Свобода”. Його ініціатива пропонує внести зміни до указу президента про присвоєння почесного звання Народний артист України.

Ініціативу підтримали 260 народних депутатів.

Мельник пропонує президенту України внести зміни до відповідного указу, що дасть змогу присвоювати почесні звання видатним діячам, які не отримали його за життя.

У “Facebook” Мельник написав: “Щодо присвоєння почесного звання Народний артист України у 2015 році на сайті Президента України було зареєстровано відповідну петицію. Вона набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, проте таке звання Андрію Кузьменку присвоєно не було. У моєму запиті також міститься прохання до Президента України внести зміни до Положення про почесні звання України щодо можливості присвоювати почесні звання посмертно”.

Довідка: Андрій Кузьменко був музикантом, співаком, ведучим, продюсером, автором прози та лідером гурту “Скрябін”. 2 лютого 2015 року він загинув у дорожньо-транспортній аварії на трасі “Кривий Ріг–Кіровоград”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!