Львів’янам можуть дати гарячу воду раніше

Опубліковано 22 Травня 2019 о 20:00

У Львові можуть відновити подачу гарячої води на тиждень раніше від запланованого графіку. Про це сьогодні повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Вже з п’ятниці гарячу воду можуть відновити мешканцям Шевченківського району, Левандівки та Рясне, а наступного тижня — всім іншим споживачам.

«Сьогодні заповнюємо системи по ТЕЦ-2, це стосується Шевченківського району. Плануємо на кінець п’ятниці вийти у робочий режим. По ТЕЦ-1 також вже заповнюємо систему, плануємо до кінця тижня це виконати, і в п’ятницю-суботу розпочати вже роботу ТЕЦ, а наступного тижня повністю подати гарячу воду. Шевченківський район вже з п’ятниці може отримувати гарячу воду, а з понеділка – всі інші будинки.На вихідні по ТЕЦ-1 ми також почнемо запускати системи, але там об’єми значно більші, тому наступного тижня дамо гарячу воду в усі будинки. Ми на тиждень випереджаємо графіки», — розповів директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Валентин Вольський.

Раніше, ніж планувалось, подадуть гарячу воду мешканцям Левандівки, Рясне-1 та Рясне-2.

«148 будинків зараз залишаються без гарячої води. Відповідно до плану, ми у понеділок маємо подати гарячу воду, але ми десь на п’ятницю виходимо на подачу гарячої води, думаю, на другу половину дня. Це вся Левандівка, Рясне-1 та Рясне-2. Маємо 24 пориви після гідравліки, вже почали працювати по їх ліквідації», — повідомили в ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

Нагадаємо, у Львові щороку після закінчення опалювального сезону проводять гідравлічні випробування, аби виявити пориви у мережах, через літо їх відремонтувати та розпочати новий опалювальний сезон швидко і без надзвичайних подій.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM