Львів’янин вороже ставився до запорізької поліції, за що її систематично мінував (фото)

Опубліковано 14 Червня 2019 о 10:31

Львів’янин з наполегливістю маніяка, 15 разів підряд, здійснював “мінування” одного й того самого відділення поліції у Запоріжжі. Про це повідомляє “Depo.Запоріжжя”, з посиланням на повідомлення відділу комунікації ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

Відтак, до Запоріжжя зі Львова доправили 38-річного чоловіка, який, з не вказаних причин, вороже ставився до відділення поліції на Бабурці (у Хортицькому районі Запоріжжя).

Львів’янин телефонував до запорізької поліції, представляючись мешканцем Бабурки, та повідомляв про мінування відділення.

Наприклад, у травні розповів, що поблизу стоїть автівка з вибухівкою. Загалом, телефонував з такими повідомленнями, на які поліцейські були змушені реагувати, 15 разів.

Жодного разу інформація про мінування, на щастя, не підтверджувалася.   

Припинили “телефонний тероризм” самі “жертви” — співробітники Хортицького відділення поліції. Вони встановили та затримали зловмисника у Львові.

У середу, 12 червня, “мінувальнику” повідомили про підозру у завідомо неправдивому повідомленні про загрозу безпеці громадян (ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України), Хортицький районний суд обрав йому  запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM