Львівські активісти будуть виготовляти меблі з пінопласту: вже є перший продукт

У Львові будуть виготовляти меблі із пінопласту. Займатимуться цим екоактивісти, які вже понад 2 роки керують міською сортувальнею, де відокремлюють різноманітний непотріб від загальної купи та відправляють на перероблення в різні міста країни. Про це повідомляє “ПравдаТутЛьвів”.

Вивозити пінопласт стало невигідно, тому активісти вирішили використати цю можливість й зробити соціальне підприємство з виготовлення м’яких меблів. Наразі вони роблять наповнювач для пуфів за допомогою саморобного верстата.

Поки вони ще не запустили масштабне виробництво, але перше м’яке крісло вже зробили. Для його виготовлення використовували спеціальну тканину, щоб не пропускати жодні хімікати з пінопласту задля безпеки здоров’я.

Читайте також:   В Україні оновлено карантинне зонування по регіонах (список)

Загальний бюджет для початку роботи складає 180 тисяч гривень.

“У цей бюджет входить: оренда приміщення, оплата праці, просвітницька діяльність, закупівля обладнання. Маємо придбати великий агрегат, який буде передроблювати велику кількість сировини, а також швейні машинки”, — пояснила комунікаторка ГО «Зелена коробка» Іванка Живачук.

Якщо вам потрібно позбутися пінопласту, то на сортувальні, що на вулиці Заводській, 31, з радістю його приймуть.

Зараз екоактивісти розробляють ще один амбітний проєкт. Тому додатково збирають кошти на верстат для подрібнення твердого пластику.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!