Львівські поліцейські полювали на порушників швидкості на Сихові (фото, відео)

Сьогодні, патрульні поліцейські, працюючи з приладом “TruCam”, винесли лише за півтори години патрулювання на проспекті Червоної Калини — 13 постанов. Про це інформує кореспондент “Варта1”, який побував на рейді.

Як зазначив патрульний, Лев Хараху, є дві статті які регулюють правопорушення швидкісного режиму: ч. 1 ст. 122 КУпАП — Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину — 255 гривень штрафу, а також ч. 3 ст. 122 КУпАП — Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п’ятдесят кілометрів на годину — 510 гривень штрафу.

Для відпрацювання поліцейські обрали проспект Червоної калини, яка є одною з тих вулиць, де найчастіше стаються наїзди на пішоходів.

“За 2017–2018 роки — 47 таких аварій. Цьогоріч 10 наїздів, всі вони з потерпілими. Всього лиш на згаданому проспекті сталося 142 аварії, з них із потерпілими — 20 і травмувалися 25 осіб. В минулому році за аналогічний період сталось 140 ДТП з них 21 з потерпілими, в яких загинула 1 людина та 26 травмувались”, — озвучили сумну статистику поліцейські.

 

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!