Львівські поліцейські врятували підлітка від самогубства (фото)

У неділю, 15 грудня, патрульні 4 батальйону отримали виклик з вулиці Широкої. Заявник Роман повідомив, що бачить зі своєї квартири як в будинку поруч, на 14-поверсі сидить хлопець звісивши ноги з перил, можливо нетверезий і має намір стрибнути. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.

За 4 хвилини патрульні Тарас Фрусенко, Святослав Герчаківський та Юрій Сало були на місці. Вони побачили на балконі силует у білій куртці й почули нецензурні вигуки.

Інспектори піднялися на 12 поверх ліфтом, а ще два — пішки, аби не злякати невідомого.

На загальному балконі найвищого поверху стояли два хлопці й емоційно спілкувалися. Юнак у білій куртці побачивши поліцейських різко зробив спробу перелізти через поручень балкону.

Патрульні зрозуміли, що діалогу не буде і треба діяти негайно. Інспектори підбігли до нього і зняли перил. До хлопця застосували кайданки адже він поводився агресивно і ймовірно був нетверезим.

18-річний парубок сказав поліцейським, що не бачить сенсу жити далі. Поруч був його 16-річний друг, який увесь час намагався відмовити від самогубства.

На місце події викликали швидку, яка забрала хлопця в медзаклад для спілкування із психологом. Приїхала також дівчина юнака, яка розповіла, що кілька годин до цього вони посварилися.

Друзі поїхали разом з ним у лікарню.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!