Мама загиблого у Львові строковика не вірить в офіційну версію (ФОТО)

Мама Андрія Дробаха, який за офіційною версією викинувся з вікна військової частини у Львові, не визнає, що хлопець наклав на себе руки добровільно. Про це пише “Обозреватель”.

Жінка закликала всіх, хто був поряд із її сином в останні години життя, повідомити їй справжні обставини, які могли призвести до смерті молодого бійця.

Мама стверджує, що її син сам захотів служити в армії, щоб захищати рідну країну, та зводити рахунки з життям не мав наміру

“Мій син сам добровільно виявив бажання служити у лавах ЗС України. Його призвали 26 жовтня цього року. 27 жовтня прибув до м. Луцька для проходження військової служби. 29 жовтня його відправили для проходження курсу молодого бійця до м. Львова. Я розмовляла з ним того дня, у нього не було жодних скарг”, — стверджує авторка у місцевій спільноті.

У день смерті Андрій скаржився телефоном своїй тітці, що застудився. За годину їхній сім’ї повідомили про трагічну звістку.

“У цій військовій частині він перебував менше ніж добу. З офіційною версією про самогубство не згодна. В Андрія були плани на життя, він хотів жити. Мені важлива будь-яка інформація щодо цієї події, прошу повідомити будь-яким зручним способом”, — звернулася до товаришів по службі сина згорьована жінка мати.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!