МОН надало право вибору вишам самостійно вирішувати, як організовувати навчання після локдауну

Міністерство освіти і науки рекомендує вишам самостійно вирішувати, коли та в якій формі організовувати навчання студенів після локдауну, 24 січня.

Про це міністр освіти і науки Сергій Шкарлет написав у своєму Telegram-каналі.

“Позиція МОН наступна: за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання в змішаному форматі або очно. Заклади вищої освіти, маючи широку управлінську автономію та враховуючи епідситуацію в кожному окремому регіоні, самостійно вирішуватимуть, коли та в якій формі організовувати навчання”, – зазначив Шкарлет.

Читайте також:   На Дніпровщині «групу смерті» адмініструвала 15-річна дівчинка (фото, відео)

Він підкреслив, що низка спеціальностей і більшість професій потребують практичного навчання, а тому важливо організувати студентські та учнівські практики з обов’язковим дотриманням карантинних заходів.

“Окреме питання – практика. Низка спеціальностей і більшість професій потребують практичного навчання, а тому важливо організувати студентські та учнівські практики з обов’язковим дотриманням карантинних заходів.
Переконаний, що більшість здобувачів освіти мріють про повернення до аудиторій, а тому усвідомлюють важливість щоденного дотримання протиепідемічних вимог.”  – написав міністр.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!