На Буковині, під час літургії, у церкві ПЦУ прихожани МПЦ розпилили газ (фото, відео)

Прихильники УПЦ МП під час вечірньої літургії увірвалися до храму, де перебували вірні ПЦУ, почали перекрикувати літургію і розпилили газ. Про це інформує “Zaxid.net”.

У п’ятницю, 1 листопада, у селах Стара Жадова та Михальча, Сторожинецького району, Чернівецької області представники різних релігійних громад вирішували питання подальшого користування храмами. І якщо у першому селі все відбулося мирно, то у другому прихожани ПЦУ вдерлися до храму просто під час літургії, почали голосно кричати, а згодом розпилили у церкві газові балончики.

«У Михальчі для забезпечення правопорядку було залучено додаткові сили. Всі події фіксувала група документування. Правоохоронці відмежували представників різних релігійних громад. Поліцейські групи превентивної комунікації постійно співпрацювали з громадянами. Присутнім роз’яснено відповідальність за порушення публічного порядку», — повідомила чернівецька поліція.

Водночас, журналістка Галина Єреміца опублікувала відео, на якому група людей намагалася проникнути у церкву під час служби та розпилила сльозогінний газ.

За словами журналістки, священики ПЦУ та віряни Храму Успіння Пресвятої Богородиці у селі Михальча проводили вечірнє богослужіння. О 21:30 год., група прихильників УПЦ МП спробувала зірвати службу з допомогою сльозогінного газу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!