На Донбасі загинув український військовий з Львівщини (фото)

4-го лютого на Донбасі загинув мешканець села Батятичі, що на Львівщині, Микола Рудник. Про це у спільноті “Моя Кам’янка над Бугом” написав користувач Ігор Поломаний.

“Друг Микола завше був людиною з активною життєвою позицією, справжнім патріотом України, за що потерпав у радянські часи, змушений тривалий час переховуватися за кордоном… Засновував Народний Рух і Просвіту, Тризуб, був членом-засновником Конгресу Українських Націоналістів, активним учасником Майданів, сотником варти КУНу, мудрим наставником молодих націоналістів… Мав непересічний хист скульптора, був залюбленим у рідне слово, віршував, був чудовим спортсменом… Був… Боляче…

Фото: Ігор Поломаний у “Facebook”

Завжди чуйно ставився до людей, допомагав друзям, хоч ніколи не мав статків, бо душа його, щира і відкрита, належала Україні… Без роздумів добровольцем вирушив на Схід захищати Батьківщину… Лежав у Львові у госпіталі, пережив три операції — і знову повернувся до бойових побратимів. Загинув… Полетів на Небо, до кращих серед кращих… Наших сучасних Героїв, якими будуть пишатися наступні покоління українців… Земля тобі пухом, Брате… Ти довіку будеш з нами… Слава Нації! Смерть ворогам!” — йдеться у дописі.

Про місце та дату прощання буде повідомлено додатково. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!