На кінець дня переповненими є 285 сміттєвих майданчиків

Як повідомили голови районних адміністрацій, станом сьогодні на кінець дня у місті є переповненими 285 майданчиків, з них: у Франківському районі – 53, у Сихівському – 146, у Залізничному – 11, у Шевченківському – 75. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 Як повідомив в.о. голови Франківської РА Орест Тимчишин, на зараз у районі не вивезено сміття з 53 контейнерних майданчиків, усі вони обслуговуються компанією «АВЕ». Загалом це приблизно 356 тонн. Зараз критична ситуація по 18 контейнерних майданчиках, на яких сміття не вивозилося більше місяця.У Сихівському районі сміття не вивезено із 146 контейнерних майданчиків. Це більше 40% від загальної кількості ТПВ по району. Відповідно, 2190 тонн сміття у Сихівському районі залишається невивезеним.

«Критична ситуація на усіх майданчиках. З них не вивозять сміття вже близько місця. За минулу добу від сміття очистили 3 майданчики, це приблизно 45 тонн. Неочищеними залишаються 146 майданчиків, відповідно більше 2 тис. тонн сміття залишається невивезеним у нашому районі», – повідомили у Сихівській РА.

Найгірше справляється із вивезенням ТОВ «AVE-Львів». 134 неочищених майданчиків обслуговує цей перевізник.

Станом на 5 липня у Залізничному районі залишаються невивезеними 11 майданчиків, які обслуговує підприємство ТОВ «AVE-Львів». Адреси невивезених майданчиків ТОВ «AVE-Львів»: вул. Олени Степанівни, 21, Шараневича, Стороженка, 5, Шевченка 55, 77, 107, Бортнянського, 25, Квітки-Основ’яненка, 14, Братів Міхновських, 39, Залізнична, 14а, Вернигори, 27, Затишна, 5.

«У Шевченківському районі на теперішній час переповнено 75 сміттєвих майданчиків, критична ситуація у компанії «AVE-Львів», у них переповнений 61 майданчик. За вчорашній день компанія «AVE-Львів» очистила лише 2 сміттєвих майданчики. Практично з 1 червня 2017 року компанія «AVE-Львів» сміття у Шевченківському районі не вивозить», – зазначила Надія Банах, голова Шевченківської РА.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!