На колії в Рівненській області загинув підліток-мотоцикліст

Опубліковано 6 Вересня 2019 о 12:47

Учора, 5 вересня, у Хмельницькій області, на регульованому переїзді перегону “Лісоводи–Закупне”, при працюючій переїзній сигналізації, водій вантажного автомобіля “ГАЗ” спровокував зіткнення з поїздом.

Раніше, 2 вересня, через аналогічне порушення правил дорожнього руху на переїзді перегону “Дрогобич–Дубляни” сталося зіткнення поїзда з трактором. На щастя, внаслідок цих ДТП ніхто не постраждав.

Про це повідомляє пресцентр Укрзалізниці.

Ще одна ДТП на переїзді сталася 31 серпня, на Рівненщині. На перегоні “Сарни–Страшів”, учень 11 класу на мотоциклі виїхав на переїзд, не звернувши уваги на працюючу сигналізацію, спровокував зіткнення з вантажним поїздом. На жаль, підліток загинув.

За 8 місяців 2019 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами АТ «Укрзалізниця» сталося 44 випадки ДТП, у тому числі 39 випадків на переїздах і 5 на коліях поза переїздами. Внаслідок ДТП, загинуло 8 осіб і 13 травмовано.

У порівнянні з відповідним періодом 2018 року кількість ДТП зменшилася на 2 випадки, кількість загиблих зменшилася на 3 особи, а кількість травмованих — на 10 осіб.

З початку вересня, водії автотранспорту двічі порушили правила дорожнього руху, що призвело до ДТП на переїздах.

“Укрзалізниця” просить водіїв не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту та суворо дотримуватися правил дорожнього руху.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM