На Львівщині невідомі розбили вікна у лікарні (фото, відео)

У четвер, 2 травня, у Дрогобицькій лікарні № 1 запрацював сучасний магнітно-резонансний томограф — МРТ. У п’ятницю, 3 травня, у Інфекційному відділенні Дрогобицької дитячої лікарні розбили три вікна. Про це повідомляє прес-служба ДМР.

Цей випадок повторився вже вдруге. Перший раз у Інфекційному відділенні розбили вікна після того, як зв’явилася інформація про готовність до відкриття Ангіографічного відділення, яке, до слова, невдовзі відкриють на базі Дрогобицької міської лікарні № 1.

У відділі охорони здоров’я ДМР припускають, що ці факти з розбиттям вікон — це можливі провокації, пов’язані з чиїмось небажанням, щоб у Дрогобичі відбувався такий стрімкий розвиток сфери охорони здоров’я.

“Та попри всі негаразди, оцінкою впроваджень у сфері охорони здоров’я міста Дрогобича та Стебника є відгуки самих мешканців міста, які активно підтримують дії з боку керівництва міста, зокрема коли мова йде про закупівлю нового медичного обладнання, відкриття нових відділень. А це свідчить про те, що ці дріб’язкові хулігнаські чи провокаційні вчинки не стануть перешкодою для того, щоб громада міста отримувала якісні медичні послуги, а саме — місто розвивалося як центр, де зосереджено чималу кількість медустанов з новітнім обладнанням”, — йдеться у повідомленні.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM