На Львівщині перекрили трасу проти закриття хоспісу (фото)

У п’ятницю, 26 лютого, протестувальники перекрили автодорогу “Тернопіль–Броди”. Люди протестують проти закриття хоспісу. Про це пише  «Четверта студія», з повідомлення Ірини Сех.

Сьогодні представники Підкамінської громади перекрили трасу “Тернопіль–Броди”, протестуючи проти нелюдського ставлення та свавілля влади.

Вони вимагають приїзду голів обласної ради та облдержадміністрації й районного керівництва. Вонилюди, християни, і вони не будуть мовчати на таке знущання,йдеться у дописі.

“У Підкамені закривають хоспіс, а 11 його пацієнтівсамотніх, немічних старенькихвикидають на вулицю! До останнього не вірила, що в наших можновладців підніметься рука…

“Я не раз писала про геріатричне відділення, що в Підкамені. Там доживають свого віку хворі, покинуті люди, часто прикуті до ліжка. Тепер про них згадало вище керівництво, але не тому, що вирішило поліпшити їхнє життя, а щоб вигнати їх на вулицю. Так, хоспіс закривають. Про це оголосила в. о. директора Бродівської ЦРЛ Оксана Кукулка”,йдеться у дописі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!