На Львівщині поліцейські перевіряють законність продажу ялинок (фото)

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят дільничні офіцери поліції, спільно з екологами та лісниками, проводять рейди в місцях реалізації хвойної продукції та перевіряють законність її продажу. Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Правоохоронці наполегливо застерігають, що реалізація незаконно зрізаних ялинок, а також їх продаж у невстановлених місцях є порушенням законодавства. 

“При виявленні правопорушень поліцейські складають адміністративні протоколи за ст. 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях) та ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, — накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої”, — нагадують правоохоронці.

Нагадуємо, що продаж ялинок дозволяється лише за наявності чіпу  зі штрих-кодом, що містить інформацію про те, де виросло дерево. Крім того, продавці повинні мати товаротранспортну накладну та спеціальний дозвіл органів місцевого самоврядування на їх продаж.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!