На Львівщині розпочалася вакцинація вакциною Pfizer від коронавірусу (фото)

 

Вчора, 18 квітня, до Львова прибуло 1170 доз  вакцини  виробництва Pfizer-BioNTech.  Вакцинація проводиться двома мобільними бригадами — Львівського обласного діагностичного центру та 4 МКЛ.  Загалом в Україну прибуло 117 тис доз цієї вакцини, повідомили у пресслужбі ЛОДА.

Вакцинацію в межах області буде здійснювати бригада діагностичного центру, а по місту працюватиме бригада 4 МКЛ.

 

“Comirnaty”/”Pfizer-BioNTech” — це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією “BioNTech” спільно з американським фармакологічним концерном “Pfizer”. Заявлена ефективність — 95 %.

«Разом з вакцинами доставили розчин для розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів. Вакциною “Pfizer-BioNTech” у першу чергу щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей. Потім — працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників. За кожним щепленим першою дозою Comirnaty буде зарезервована друга доза вакцини з цієї ж партії у 117 тис доз. Інтервал між введенням двох доз вакцини “Comirnaty”/”Pfizer-BioNTech” — 21 день», — повідомив регіональний координатор з вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут.

Записатися на щеплення по залишковій вакцині (у список очікування) можна через:
— Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Портал Дія»;
— мобільний додаток Порталу Дія (Дія);
— національний контакт-центр МОЗ з питань протидії поширенню COVID-19;
— через сімейного лікаря;
— окремий портал МОЗ про вакцинацію.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!