На Львівщину прибув прем’єр міністр Олексій Гончарук (фото)

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прибув на Львівщину з робочим візитом, через ситуацію з опалювальним сезоном у Новояворівську та Новому Роздолі. Про це пише “Перець”.

Зазначається, що станом на 18:30 год., його літак приземлився у ДП Міжнародний аеропорт «Львів».

Міністр спочатку планує їхати до Новояворівська.

Фото: “Перець”

Нагадаємо, що у Львівській області ситуацію з опалювальним сезоном у Новояворівську та Новому Роздолі визнано надзвичайною техногенного характеру. Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, відповідне рішення прийняли у межах позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зазначив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, за результатами попередніх комісій були надані відповідні доручення ПП «Гарант Енерго М», які підприємство мало виконати і це дозволило б розпочати роботу по запуску системи теплопостачання у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

«Станом на сьогодні усі терміни вичерпані. ПП «Гарант Енерго М» не виконало цих протокольних доручень. Підбиваючи підсумки і зважаючи на інші обставини, констатуємо, що підприємство не спроможне забезпечити роботу ТЕЦ і запустити опалювальний сезон у цих містах», — сказав Романчук.

Відтак, Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області спільно з департаментом з питань цивільного захисту облдержадміністрації доручено підготувати відповідний пакет документів та подати його в ДСНС.

Окрім того, Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів необхідно невідкладно розглянути можливість зміни управителя, який неналежно виконує покладені на нього завдання з управління переданими активами.

Також Головному управлінню Національної поліції у Львівській області доручено забезпечити цілодобову охорону переданих ПП «Гарант Енерго М» активів ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» та ТзОВ «Енергія-Новий Розділ».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!