На пропускному пункті Шегині затримано цистерну з витоком азотної кислоти (фото)

Опубліковано 24 Червня 2019 о 16:35

Сьогодні, 24 червня, близько 16:00 год., на пропускному пункті “Шегині”, виявлено цистерну з витоком хімічної речовини — азотної кислоти. Зазначається, що цистерна заїхали зі сторони Польщі. Про це повідомив голова ГО “Варта1”, Ігор Зінкевич.

“У Мостиський район с. Шегині, на пропускному пункті “Шегині”, з цистерни, яка заїхала зі сторони Польщі, витікає азотна кислота. Відбувається протікання клапану (капає 2–3 краплі на 10 хвилин)”, — йдеться у повідомленні. 

Відомо, що машину відігнали у відстійник, проводяться заходи, щодо усунення витоку та ремонту.

“Як ми дізналися, станом на 18:30 год., щодо можливості екологічної катастрофи в Мостиському районі немає. Наразі, відбувається стравлення азотної кислоти з цистерни (сльозіння), але цистерна яка слідує в Рубіжне, Луганської області, переміщена в бепечне місце поза межами населених пунктів, у Мостиському районі. Проводиться охолодження цистерни водою. На місці працюють підрозділи ГУ ДСНС, працівники ГУНП. Встановлюють вантажовідправника та отримувача, щоб організувти перевантаження кислоти”, — доповнив голова ГО “Варта1”, Ігор Зінкевич.

На місце перебування цистерни з небезпечним вантажем відбули фахівці Держпродспоживслужби, щоб відібрати проби ґрунту на місці події.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM