На Прикарпатті негода знищила міст, дороги і розмила берег річки (фото, відео)

Опубліковано 19 Травня 2019 о 15:30

Цього тижня, через сильну зливу, піднявся рівень води в річці Мерисний, у селі Микуличин, Яремчанської міської ради. Підтоплено близько 60 житлових будинків, де проживають понад дві сотні людей.

Рятувальники класифікували затопення та руйнування в Микуличині як надзвичайну ситуацію природного характеру місцевого рівня, інформують “Вікна”, з посиланням на управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Тут зруйновано дерев’яний міст, підмито два мости на ділянці “Країще”.

Знищено асфальтне покриття на 0,7 км на вулиці Шкільна, дороги з гравійно-щебеневим покриттям — 1,8 км в урочищах “Погар”, “Країще”, грунтова дорога — 3 км в участку “Заголиця”. Зафіксовано зсуви на дорогу — 32 метри в урочищах “Полумистий” , “Малі Погари”.

Зруйновано 15 метрів берегоукріплення. Замулено міст через дорогу державного значення Н-09.

Через сильну зливу, піднявся рівень води в річці Боярський, у місті Яремче. У результаті знищено 2,2 км дороги з гравійно-щебеневим покриттям на вулиці Прикарпатська, ділянка “Переніз”.

Пошкоджене 1,2 км асфальтного покриття на вулиці Івана Франка, 250 метрів — на вулиці Прикарпатська.

Підмулено підвісний міст на вулиці Свободи, ділянка “Скала”, та автомобільний міст на вулицях Стефаника та Прикарпатська.

Пошкоджено 52 метри берегоукріплення на вулиці Кам’янка. Також розмито 50 метрів берега на річці Боярський.

Підтоплено присадибні ділянки на вулиці Стефаника. Рятувальники попереджають про загрозу зсуву на житлові будинки на вулиці Франка.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM