На Прикарпатті під час негоди впав у річку чоловік: водолази шукають його майже добу

62-річний мешканець Калуша з сином розчищали стічну канаву, аби відвести воду від подвір’я. Чоловік послизнувся і бурхлива вода підхопила його. Рятувальники візуально обстежили річку, але чоловіка не знайшли.

Про це йдеться на сайті “ТСН”.

Дощі залили майже півобласті. Підтоплені майже 3,5 тисячі домогосподарств — вода зайшла не лише на подвір’я та городи, а й у хати. Подекуди стояла на цілий метр. У більшості випадків шкоди наробили не великі річки, а невеличкі, закидані сміттям, вони вийшли з берегів.

Надзвичайники евакуйовували людей з затоплених обійсть, яких десь півсотні. Також довелось витягати й транспорт, що зав’яз у воді. Пошкоджено кілька мостів через річку. Також велика вода пошкодила газовід у селі і тисяча людей нині сидять без газу. 

Нагадаємо, що негода із потужними зливами затопила частину Івано-Франківської області. Так, у Надвірнянському, Богородчанському районах та у Калуіші (всього 22 населених пункти) відбулося підняття рівня води, внаслідок чого сталося підтоплення близько 3 тис 240 дворогосподарств, частково пошкоджено 2 мости місцевого значення, було відключено 2 населених пункти від газопостачання (всього близько 1 тис абонентів).

А на Буковині, у селах Кам’янка, Купка, Сучевени, Глибоцького району, вчора, 20 травня, пронісся смерч. Негода позривала дахи з будинків, дерева вирвало з корінням, повалило електроопори.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM