На українському курорті сильний вітер відніс у відкрите море дітей на надувних колах (ФОТО)

На Херсонщині водні поліцейські врятували двох неповнолітніх відпочивальниць.

Як повідомляє Національна поліція України, водні поліцейські попередили трагедію, яка могла статися з двома дівчатами у курортній Арабатській Стрілці. Неповнолітні відпочивальниці плавали на кругах біля берега, але сильним вітром їх віднесло у відкрите море. Якби не вчасні дії водних поліцейських, дівчатка могли б загинути.

«Під час патрулювання акваторії Азовського моря працівники Управління авіації та поліції на воді спільно з колегами сектору поліцейської діяльності на воді помітили, як двох дівчат на надувних кругах хвилею від потужного вітру відносить від берега у відкрите море. Одну дівчинку встигли підібрати на борт катамарану відпочивальники, інша дитина була на більш значній відстані. Поліцейські оперативно зреагували та врятували дівчину»,зазначається у повідомленні.

Начальник сектору поліцейської діяльності на воді Херсонського районного управління поліції Максим Жарков розповів, що водні поліцейські, підійшовши катером впритул, дістали 13-річну відпочивальницю з води та доправили до берега. Дівчинка була неушкоджена, лише трішки налякана. Наразі з дівчатами усе добре, їх здоров’ю нічого не загрожує.

Як пише «Варта1», наразі, не повідомляється, звідки прибули на курорт неповнолітні дівчатка.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!