На Волині студенти у поїзді врятували чоловіка з серцевим нападом

Опубліковано 11 Травня 2019 о 13:00

8 травня 2019 року, о 07 год. 58 хв., у ЦОД надійшло звернення щодо серцевого нападу у чоловіка, що знаходився у вагоні дизель-поїзда на залізничному вокзалі м. Ківерці. Про це повідомляє Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За щасливим збігом обставин, у вагоні, разом з хворим їхали на навчання студенти Ківерцівського медколеджу — учасники та призери серед студентських команд ІІІ Волинського чемпіонату бригад екстреної медичної допомоги «Волинські медичні ралі–2018».

Студенти оцінили стан хворого, як стан клінічної смерті, та розпочали базову серцево-легеневу реанімацію (непрямий масаж серця).

О 08 год. 04 хв. на місце прибула бригада Ківерцівського відділення екстреної медичної допомоги та продовжила проводити розширені реанімаційні заходи у вагоні дизель-поїзда.

О 08 год. 24 хв., після проведення другої дефібриляції при фібриляції шлуночків, відновився серцевий ритм та самостійне дихання.

Хворого транспортували з моніторуванням життєво-важливих функцій у Ківерцівську ЦРЛ.

На сьогоднішній день, хворий перебуває у реанімаційному відділенні Волинської обласної клінічної лікарні в стабільно-важкому стані, прийшов до свідомості.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM