На Волині вірус Covid-19 уразив 7-річну дівчинку

Опубліковано 25 Березня 2020 о 11:27

Перший випадок захворювання на вірусну інфекцію Covid-19 у Волинській області зафіксували в семирічної дівчинки. Наразі, її стан задовільний.

Про це сьогодні, 25 березня, повідомляє пресслужба Волинської облдержадміністрації.

«У 7-річної дитини у Волинській області зафіксовано Covid-19», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили в ОДА, 23 березня мама з дитиною звернулись до сімейного лікаря в амбулаторію. Піж час огляду в дитини була температура 37,2, кашель, пульсоксиметрія (насиченість киснем крові) — 98 %.

Дитині проведено експрестести на грип А і В — результат негативний. Сімейний лікар прийняла рішення провести забір для аналізу ПЛР на Covid-19 у дитини і батька. Біоматеріали відразу були відправлені в обласний лабораторний центр.

Увечері, 23 березня, температура в дівчинки піднялася до 38,2, наступного ранку становила 36,7, ввечері — 36,7.

У вівторок, 24 березня, отримано позитивний результат ПЛР на Covid-19 у дитини. Сьогодні, 25 березня, вранці температура — 36,6, стан дитини задовільний.

Згідно зі стандартом медичної допомоги дитина госпіталізації не потребує, спостерігається у сімейного лікаря. Дівчинка разом з батьками ізольовані.

Проводиться робота з контактними особами, за всіма ними буде встановлений медико-санітарний нагляд та рекомендовано самоізоляцію.

Нагадаємо, 25 березня, у Тернопільській області помер перший хворий пацієнт, у якого виявили коронавірус COVID-19. Це 68-річний мешканець села Ковалівка, Монастирського району.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM