Гра в смерть: хлопчик, який став жертвою «Синього Кита», бореться за життя

Хлопчик йде на поправку. Мама Микити збирає кошти на лікування та реабілітацію хлопчика

У Києві 10-річний хлопчик став жертвою «Синього кита». Він стрибнув з вікна шостого поверху.

На щастя, хлопчик вижив і нині перебуває у реанімації.

Про це у соцмережі повідомила мама 10-ти річного Микити.

Лікарка-дерматологиня Ольга Ткаченко на своїй сторінці в «Instagram» 15 вересня написала: «Моя дитина Микита, 10 років, стала жертвою «Синього кита». Не можу досі повірити! Я знайшла особисто доказ того, що дитина зазнала відомої терористичної маніпуляції».

Зі слів матері, адміни групи покроково готували її дитину до суїциду. Про це свідчать діалоги кураторів з сином. Це підтверджує й сам Микита.

«За кураторів групи мені поки ніякої інформації з кіберполіції не розповіли — триває слідство. У всіх них (кураторів, — ред.) ніки та аватарки аніме. Ці люди дітям дають різні завдання. За словами Микити, починається все з «намалюй кита на папері» і закінчується: «поріж себе, посварись з батьками, пригни з вікна»», — розповіла Ольга Ткаченко 26 вересня.

Зі слів Ольги, під впливом адмінів син почав бити техніку, а 13 вересня — стрибнув.

«Я якраз тоді вийшла з дому на декілька хвилин в аптеку, бо син прихворів. А коли поверталася — поблизу дому вже стояла швидка та поліція… Той стрибок мій син не пам’ятає», — додає мати.

Нині 10-річний Микита в реанімації. За його життя боряться лікарі столичного Охматдиту.

«Микита вже потроху їсть. Найголовніше тепер — відновити хребет. Попереду тривала реабілітація, з якою ми обов’язково впораємось!», — говорить мати хлопця.

Згідно з довідкою з Охматдиту, яку мама оприлюднила на своїй сторінці, у Микити констатували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом крижово-куприкового відділу хребта, перелом грудини без зміщення уламків, оглушення.

До того ж у висновку лікарі вказали, що дитина хворіє на коронавірус. Є дихальна недостатність третього ступеня.

Микита перебуває на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної та еферентної гострих інтоксикацій.

Нині мама збирає кошти для лікування Микити. Орієнтовна сума для того, аби поставити сина на ноги — мільйон гривень. Велика сума передбачає можливе лікування за кордоном та тривалу роботу з психологом.

Станом на 26 вересня, вже вдалося зібрати 358 588 гривень.

Фінансово допомогти родині можна за посиланням.

Коротка довідка про гру «Синій кит».

«Синій кит» — міська легенда, що зародилася в росії, про існування в соціальних мережах гри, в яку грають діти і підлітки, а кінцевою метою якої є суїцид. Широку популярність ця легенда здобула після публікації в російській «Новій газеті» під назвою «Групи смерті», в якій розповідали про випадки, коли неповнолітні ставали жертвами деяких «кураторів», під керівництвом яких робили спроби самогубства.

Випадки самогубств, пов’язаних із «Синім китом», були і в Україні. Так, у 2015 році у Маріуполі дівчина вистрибнула з 13-го поверху. Поліція тоді встановила, що це було самогубство, проте друзі загиблої стверджували, що інцидент прямо пов’язаний із «групами смерті», а суїцид був одним із завдань «квесту».

Наприкінці 2017-го року українська поліція прозвітувала про блокування понад тисячі «груп смерті» в інтернеті.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі