В одному з районів Львова в озері виявили нафтопродукти та сміття (ФОТО)

Озеро розташоване поблизу залізничної колії та промислової зони

ФОТО: Державна екологічна інспекція у Львівській області

На Сихові обстежили водойму, що розташована на перехресті вулиць Рахівської–Райдужної. За результатами обстеження в озері виявили сміття та нафтопродукти.

Про це пише Державна екологічна інспекція у Львівській області.

Озеро, що розташоване поблизу залізничної колії та промислової зони колишнього Домобудівельного комбінату, перевірили за зверненням місцевого мешканця. Перевіряли не дарма, адже озеро дійсно брудне — з-під залізничної колії є канал, який також забруднений невідомою речовиною. Цей канал потрапляє до водойми, яка перетікає в іншу водойму.

На берегах водойми є звалища будівельних та побутових відходів, однак на момент обстеження загиблих птахів не виявлено. Оперення диких качок, які плавають на водоймі, також покриті невідомою речовиною.

Фото: Державна екологічна інспекція у Львівській області

Спеціалістом відділу інструментально-лабораторного контролю відібрані проби води з водойм та проби ґрунту в місцях будівельних і побутових відходів для проведення лабораторних досліджень.

Інспекція скерувала листи до Сихівської адміністрації м. Львова, до Прокуратури Львівської області та Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, аби ті вжили необхідних заходів.

Нагадуємо, на Львівщині запроваджують електронну чергу на кордоні.

Читайте також