Завод на Львівщині продали за кругленьку суму

y1
y1

Майно Вузлівського місця провадження діяльності та зберігання спирту (спиртзавод в Радехівщині) продали  на онлайн-аукціоні за рекордну суму — 333 333 333 млн грн. Стартова ціна об’єкта була всього 21 млн грн, передає "Еспресо.Захід".


За право придбати майно колишнього спиртзаводу, яке розташоване у с. Вузлове й у Радехові, на Львівщині, змагались вісім учасників. Найвищу ціну — понад 333 млн грн — запропонувало ТОВ «Гольцварен», зареєстроване в Києві.


Зазначається, що основний вид діяльності — неспеціалізована оптова торгівля. Кінцевий бенефіціарний власник — Богдан Страшевський. Їхня ставка на 183 мільйони перевищила ставку найближчих конкурентів.


Якщо ТОВ «Гольцварен» таки підпише угоду, то Вузлівський спиртзавод стане найдорожчим в історії приватизації спиртзаводів. Це також буде другий за ціною приватизований об'єкт на Львівщині цього року. Досі вищу ціну заплатили лише за колонію на Хуторівці.


«На Львівщині вже приватизували шість місць провадження діяльності та зберігання спирту. Середня ціна приватизації за такі об’єкти була десь 50–60 млн грн. Тому ціна, яку запропонували за Вузлівське МПД, дещо аномальна. Але це не означає, що вона неможлива, — каже керівник Регіонального відділення Фонду держмайна у Львівській, Волинській та Закарпатській областях Владислав Калинець. — Ризик, що угоду не буде укладено, є під час кожного аукціону. Однак у разі, якщо переможець відмовиться від угоди, він втрачає гарантійний внесок».


За словами Владислава Калинця, на Львівщині уже є прецеденти, коли під час аукціону ціна зростає в сотні разів. Зокрема, цього року за 10 млн продали приміщення у Львові, на вулиці Лемківській, яке виставляли на торги всього за 16 тисяч гривень.


Додамо, що найдорожчим об’єктом, який приватизували у Західній Україні, залишається Львівська виправна колонія № 48, яку продали за рекордні 377 млн грн.